تنزيل برنامج Wise Registry Cleaner Pro لتنظيف الريجستري

Wise Registry Cleaner Proدانلود کامل برنامه Wise Registry Cleaner Pro را با فعال‌سازی به زبان‌های عربی، انگلیسی، فرانسوی و بسیاری از زبان‌های دیگر در آخرین نسخه‌های آن برای شما فراهم کرده‌ایم. قدرتمندترین برنامه برای تمیز کردن رجیستری، رفع خطاهای موجود در آن، خلاص شدن از شر داده ها و مقادیر نادیده گرفته شده که هیچ ارزش یا کاربرد روی سیستم ندارند و خلاص شدن از شر آنها برای افزایش سرعت عملکرد ویندوز و رایانه بهتر است. .

Wise Registry Cleaner Pro یکی از بهترین و قدرتمندترین ابزارهای پاکسازی سریع و آسان رجیستری برای رفع خطاهای رجیستری سیستم و افزایش سرعت ویندوز است. این شامل یک موتور قدرتمند برای اسکن فایل رجیستری و تمام مقادیر و داده های ذخیره شده در آن و تایید آنها با کارایی بالا و بهبود آنها به روشی کاملاً سریع و ایمن بدون آسیب رساندن به سیستم ویندوز می باشد. همه را نمایش می دهد و مشکلات موجود در رجیستری را برطرف می کند و با یک کلیک تمام مشکلات و خطاها را برطرف می کند.

هنگامی که هر گونه مشکل، خطا یا مقادیر و داده‌ای در داخل رجیستری یافت می‌شود که فاقد ارزش یا کاربرد در سیستم ویندوز باشد، فایل‌های آسیب‌دیده را تعمیر می‌کند و فایل‌های بی‌اهمیت یا نادیده گرفته شده را که نقش مؤثری در سیستم ندارند حذف می‌کند. این کار برای پاک کردن رجیستری از تعداد زیادی فایل انباشته شده در آن بدون هیچ مزیتی است که باعث کاهش سرعت ویندوز در نتیجه حضور غیر ضروری آنها می شود. اما پس از پاکسازی و تعمیر این فایل‌ها از رجیستری (رجیستری ویندوز)، عملکرد رجیستری را بهبود می‌بخشند و در نتیجه عملکرد ویندوز را بهبود می‌بخشند.

برنامه Wise Registry Cleaner Pro همچنین برای یکپارچه سازی رجیستری کار می کند، که به داده های موجود در رجیستری ویندوز اجازه می دهد تا به شیوه ای هماهنگ و سازماندهی شده مجدداً مرتب و سازماندهی شوند، که پیدا کردن آنها در صورت درخواست سریعتر و بهتر می شود، که بار سیستم را کاهش می دهد. و از تحریک و اسپاسم ویندوز در هنگام باز کردن انواع برنامه ها و فایل ها می کاهد، به دلیل اینکه فرآیند یکپارچه سازی رجیستری باعث می شود رجیستری سیستم به دستورات بسیار بهتر و سریعتر از قبل پاسخ دهد.

نسخ احتياطى للريجستري واستعادته

Wise Registry Cleaner Pro ابزاری برای تهیه نسخه پشتیبان از کل رجیستری و ذخیره آن تا زمانی که لازم باشد ارائه می‌کند. این نسخه پشتیبان از رجیستری کمک می کند تا از آسیبی که ممکن است در نتیجه آسیب به مقادیر و داده های مهم رجیستری در هنگام اجرا ویندوز یا حذف تصادفی فایل ها از رجیستری در حین تغییر آن رخ دهد، جلوگیری شود. برای اصلاح رجیستری به صورت مداوم در هنگام برخورد با چندین برنامه نصب شده در ویندوز یا هنگام رفع برخی از مشکلات ویندوز، باید رجیستری ویندوز را وارد کرده و آن را اصلاح کنیم.

اگر اصلاحات اشتباهی انجام دادیم یا اشتباهی مرتکب شدیم که نمی‌توانیم آن را برگردانیم یا اصلاح کنیم و به حالت عادی برگردیم، در این صورت می‌توانید نسخه پشتیبان را که قبلاً با استفاده از Wise Registry Cleaner Pro ایجاد کرده‌اید، دوباره بازیابی کنید و به راحتی تمام خطاهایی را که عمداً مرتکب شده‌اید یا مرتکب شده‌اید، تعمیر کنید. ناخواسته در فایل رجیستری. فقط با یک کلیک با بازیابی نسخه پشتیبان با استفاده از همان نرم افزار.

همچنین امکان ایجاد یک نقطه بازیابی برای سیستم ویندوز را فراهم می‌کند، که به بازگشت به آن و بازیابی ویندوز مانند قبل در صورت بروز هر گونه خطایی که نمی‌توانید روی کپی ویندوز نصب شده روی دستگاه، تعمیر کنید، کمک می‌کند. ممکن است برای حل این مشکل شما را مجبور کند که یک نسخه جدید از ویندوز را دوباره نصب کنید، اما هنگام ایجاد یک نقطه System Restore، می توانید هر زمان که بخواهید دوباره به این نقطه بازگردید و ویندوز را همانطور که قبل از بروز مشکل بود بدون تغییر ویندوز بازیابی کنید.

مميزات برنامج تنظيف الريجستري Wise Registry Cleaner Pro

 • این برنامه حجم کمی دارد و به راحتی قابل دانلود و آپلود در دستگاه است.
 • این برنامه در ویندوز سبک و بسیار سریع است.
 • این نیازی به قابلیت های دستگاه بالایی ندارد، زیرا روی همه دستگاه ها کار می کند.
 • پشتیبانی از کار بر روی ویندوز XP، 7، 8، 8.1، 10، 32 بیتی و 64 بیتی.
 • یکی از قدرتمندترین برنامه ها برای پاکسازی و بهبود عملکرد ویندوز.
 • رجیستری را پاک کنید و تمام مشکلاتی که در آن رخ می دهد را برطرف کنید.
 • مقادیر و داده های غیر مهم را در رجیستری حذف کنید.
 • یکپارچه سازی رجیستری و بهبود پاسخ آن به دستورات.
 • یک نسخه پشتیبان از کل رجیستری ایجاد کنید و آن را ذخیره کنید.
 • پشتیبان رجیستری را بازیابی کنید و رجیستری سیستم را بدون مشکل بازیابی کنید.
 • یک نقطه بازیابی سیستم ایجاد کنید و هر زمان که بخواهید دوباره آن را بازیابی کنید.
 • تسریع عملکرد ویندوز و کل کامپیوتر.
 • این برنامه از بسیاری از زبان ها از جمله عربی، انگلیسی، فرانسوی و بسیاری از زبان های دیگر پشتیبانی می کند.

تعريب برنامج تنظيف وتسريع سجل الويندوز Wise Registry Cleaner Pro

با دانلود نسخه فعلی Wise Registry Cleaner Pro، متوجه می‌شوید که نسخه‌ای است که به‌طور خودکار فعال می‌شود. می‌توانید با اجرای فایل «Silent Installation» برنامه را به‌صورت بی‌صدا نصب کنید و آن را رها کنید تا نصب و فعال‌سازی بدون هیچ دخالتی از جانب شما تمام شود. همچنین می‌توانید با اجرای فایل «Silent Portable» نسخه قابل حمل فعال شده برنامه را دریافت کنید.

متطلبات النظام

أنظمة الويندوز المدعومة

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, both 32bit and 64 bit

إمكانيات التشغيل

CPU: Pentium 233 MHz or above
RAM: 128 MB or above
Disk Space: 10 MB

تفاصيل البرنامج

 • نام: Wise Registry Cleaner Pro
 • نسخه: 10.3.4.693
 • حجم فایل: 4 مگابایت.
 • زبان ها: بسیاری از زبان ها، از جمله عربی، انگلیسی، فرانسوی و غیره.
 • مجوز: فعال سازی ارائه شده است.
 • سازگاری: سازگار با تمامی سیستم های Windows XP, Vista, Win7/8/8.1/10 32 بیتی 64 بیتی.
 • توسعه دهنده: wisecleaner

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *